Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magie svíček

10. 12. 2012

Jde o věštění z plamenů svíček - lychnomantii. Oheň, který má sám o sobě magickou a očistnou sílu, je k čarování jako stvořený. Stačí vám  k tomu tři stejné nové svíčky.

Rozmístěte je na rovné ploše na klidném místě tak, aby tvořily rovnostranný trojúhelník. Potom je zapalte a pomalu se posaďte. Pozor na prudké pohyby nebo závan. Zaměřte se v duchu na to, co se potřebujete dozvědět a pozorujte plamínky svíček. Rituál začíná.....Tady je jeich poselství:

Je jeden plamen jasnější než zbávající dva? To znamená štěstí. Pokud ale praská, jde o předzvěst menší finanční ztráty. Zhasne-li úplně, čekejte nepříjemné zprávy, zklamání, značné ztráty, deprese v oblasti, na niž soustředíte mysl. Potíže se ještě umocní, jestliže zhasnou dvě či všechny svíce.

Když se plamínky pohupují zpředu dozadu? Může ve vašem životě nastat sice náhlá, ale velmi užitečná změna k lepšímu. Stoupající a zase klesající plameny nabádají k zamyšlení nad vaším možná až trochu přehnaným sebevědomím. Děláte si tak úplně zbytečné nepřátele a shazujete se před okolím.

Hoří-li všechny tři svíčky stálým plamenem? Dosáhnete ve věci, na kterou myslíte, jistého pokroku. Nejlepší variantou jsou jasně zářící vrcholky všech tří hořících svíček. Znamenají totiž naprostý úspěch. Dojdete svých cílů a i finančně si polepšíte.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář