Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co o nás prozradí den narození

25. 2. 2011

 

Lidé narozeni 1. den v měsíci

mají silnou vůli. Ví, co chtějí, a většinou to také dostanou. Svých cílů dosáhnou nejlépe díky svému vlastnímu úsilí a také za pomoci svých věrných zaměstnanců. Nesmí však zbytečně otálet a musí se na věc vrhnout hned. Jedině tak se mohou radovat z dalších úspěchů.

Lidé narozeni 2. den v měsíci

touží po harmonii a snaží se druhé potěšit. Někdy působí jako perfekcionalisté, napomáhají však stmelovat pracovní kolektiv, obzvlášť pokud mají rádi své kolegy. Někdy si na sebe berou příliš mnoho práce a trpí tím, že ji nemohou zvládnout. Hodně pro ně znamená jejich domov, a proto se velmi aktivně podílí na jeho budování.

Lidé narozeni 3. den v měsíci

srší vtipem a jsou skvělými přáteli a společníky. Nesnáší, když jsou v práci zastrčeni v zadní kanceláři, a tak stráví většinu času u barelu s vodou. Měli by si najít takovou práci, ve které se nejlépe uplatní jejich vysoká touha po socializaci a hravost. Život je pro ně jedna velká party. Jen si musí občas dávat pozor na to, aby to nepřeháněli.

Lidé narozeni 4. den v měsíci

jsou velmi praktičtí a upřednostňují osvědčený a správný životní přístup. Takový životní styl je někdy může dostat do spárů stereotypu. Mají hluboký smysl pro přírodu, a proto by se ve svém zaměstnání měli zabývat vybavováním interiérů, stavebnictvím, krajinářstvím nebo floristikou.

Lidé narozeni 5. den v měsíci

milují dobrodružství a změny. Dlouho hledají vhodnou práci. Mohou projít různými druhy práce, než pro sebe najdou správnou pozici. Uplatní se dobře v komerční sféře. Zástupci narozeni v tento den měsíce mají přirozené charisma, kterému se jen těžko odolává.

Lidé narozeni 6. den v měsíci

dokážou hluboce milovat, někdy se však chovají příliš panovačně. To je způsobeno hlavně tím, že berou svou zodpovědnost příliš vážně. Žijí pro svou rodinu, a pokud mají děti, chtějí, aby se učili doma. Měli by se trochu uvolnit a zbavit se přehnaného strachu, který se týká také jejich peněz.

Lidé narozeni 7. den v měsíci

mají přirozenou intuici a dělají si věci po svém. Měli by být proto trochu trpělivější a neměli by riskantně investovat svůj majetek. Vyhovuje jim práce o samotě. Velmi pozitivně na ně působí každodenní meditace.

Lidé narozeni 8. den v měsíci

dobře vědí, jak se dostat na vrchol své kariéry a jak si nechat za svou práci zaplatit. Jen by při svém postupu vzhůru měli dávat více pozor na to, zda při tom nešlapou na nohy druhým. Často pracují až nad možnosti svých sil.

Lidé narozeni 9. den v měsíci

chtějí zachránit a zlepšit svět. Tito lidé jsou velmi talentovaní, a proto se dobře uplatní v kreativní a duchovní sféře. V životě dosáhnou velkých věcí, pokud budou schopni zapamatovat si i malé detaily. Jako např., kam si dali své klíčky od auta. Měli by rozvíjet a své nadání.

Lidé narozeni 10. den v měsíci

vypadají, jako by vždy byli krok na před ostatními. Jen si pak nesmí stěžovat, když je ostatní těžko dohání. Tito lidé jsou průkopníci a měli by pracovat ve vedení úspěšných společností. Rádi cestují a poznávají svět.

Lidé narozeni 11. den v měsíci

často inspirují své okolí. Jedenáctka v datu jejich narození představuje zásadní číslo. Jsou velmi citliví a hodně jim záleží na tom, co si o nich druzí myslí. Měli by víc věřit své intuici a neměli by pořád o sobě pochybovat. Pokud budou sebevědomější a nezávislý na mínění druhých, dosáhnou v životě velkých cílů. Stačí se jen rozhodnout a přejít od myšlenek k činu!

Lidé narozeni 12. den v měsíci

patří vždy mezi vítěze! Jsou velmi optimističtí a ve společnosti oblíbení. Jen by neměli zapomínat na to, že jejich smích by mohl druhým také ublížit. Proto by ho měli užívat moudře. Mají velký cit pro barvy a styl, a proto se velmi dobře uplatní jako designéři nebo módní návrháři. Jsou vynikajícími společníky a ve společnosti zajímavých lidí se sklonem k extravaganci se cítí jako ryba ve vodě.

Lidé narozeni 13. den v měsíci

jsou velmi praktičtí, ale nebojí se ani netradičních věcí a postupů. Milují svou zemi, a proto se dobře pohybují na trhu s nemovitostmi, obzvlášť pokud je tento obchod spojený s restaurováním a prodejem starších domů. Mají však problém s vyjádřením vnitřních pocitů. Neměli by v sobě dusit své emoce až do té míry, že z ničeho nic vybuchnou. Lekce asertivního chování by jim určitě přišla k duhu.

Lidé narozeni 14. den v měsíci

jejich život může druhým připadat jako jízda na horské dráze. Tito lidé by k sobě měli být upřímní a neměli by problémy z minulosti nechat zasahovat do budoucích plánů. Lidé narozeni v tento den v měsíci velmi rádi cestují a poznávají nové krajiny a kultury. Proto se dobře uplatní v práci, která je spojená s cestovním ruchem. Jsou také velmi citliví, což z nich dělá vynikající partnery.

Lidé narozeni 15. den v měsíci

mají sklon druhým poroučet. Věci hrají většinou v jejich prospěch, obzvlášť pokud se jedná o peníze. I přes vysoce vyčerpávající a náročné povolání si rádi udělají čas na sebe i svou rodinu. Jsou šťastní, když jsou obklopeni svou rodinou a svými přáteli. I když jsou stále zaneprázdnění, stíhají vymýšlet různé zlepšováky ve svém bytě či domě.

Lidé narozeni 16. den v měsíci

neustále zažívají různá překvapení a jejich život je opředen tajemstvím. Často se jim stává, že na ulici potkají zcela neznámého člověka a jim připadá, jako by ho znali celý život. Mají vysoce vyvinutý smysl pro empatii a zabývají se duchovními tématy. Neměli by se obávat toho, že jim lidé často nerozumí. Měli by ale přestat neustále věci odkládat na druhý den.

Lidé narozeni 17. den v měsíci

se mohou pochlubit vrozeným potenciálem pro velké úspěchy. Kam přijdou, tam sklízí pochvaly a uznání. Mohou pracovat v jakémkoliv odvětví. Měli by si ale dobře pamatovat, že musí vždy hrát podle pravidel. Měli by také více respektovat své podřízené zaměstnance a měli by jim dát možnost projevit se. Jejich úspěch stojí na dobrém uspořádání denního harmonogramu.

Lidé narozeni 18. den v měsíci

se snaží pro druhé udělat to nejlepší. Jsou velmi oddanými partnery a rodiči. Někdy mohou být zmítáni nerozhodností mezi duševními hodnotami a přirozenou touhou po materiálním úspěchu. Měli by si život uspořádat tak, aby mohli dosáhnout obojího. Jedině tak budou opravdu šťastní.

Lidé narozeni 19. den v měsíci

cítí, že mají v životě plnit zvláštní poslání. Problém spočívá v tom, že přesně nevědí jaké. Vypadá to, jako by při cestě tam, kde jsou dnes, museli překonat mnoho překážek. Pokud jsou nespokojení ve svém současném zaměstnání, je to proto, že nebylo dostatečně využito jejich vůdčích schopností.

Lidé narozeni 20. den v měsíci

... se velmi starají o city druhých. Neměli by tolik brát ohledy na to, co si o nich druzí myslí. Ve své kariéře by se měli pohnout dopředu. Svůj dům považují za svatyni, a proto by se z něj měli snažit vytvořit příjemné odpočinkové místo.

Lidé narozeni 21. den v měsíci

září štěstím a optimismem. Jsou velmi zdatnými obchodníky, a proto se velmi dobře uplatní na jakékoliv marketingové pozici. Někdy mohou být trochu impulzivní, obzvlášť pokud jde o lásku. Neměli by příliš podléhat dojmu na první pohled, aby se tak vyhnuli lidem, kteří jsou ve skutečnosti úplně jiní, než jak se tváří navenek.

Lidé narozeni 22. den v měsíci

... se zabývají duchovnem a rádi se nechávají unášet různými spiritualistickými teoriemi. Mají v datu svého narození hlavní číslo 22. To je předurčuje k tomu, aby si kladli velké cíle, jejichž naplnění bude naplňovat i jejich život. Pokud ještě stále nenašli svůj životní cíl, neměli by se tím znepokojovat. V brzké době jistě najdou odpověď na tuto otázku.

Lidé narozeni 23. den v měsíci

jsou velmi volnomyšlenkářští a nesnáší, když je cokoliv svazuje, ať už je to práce nebo vztah. Jsou velmi okouzlující, ale přelétaví, a proto jejich city pomalu zakrněly. Měli by být ke svému partnerovi upřímnější a měli by mu říct o svých skutečných potřebách. Pocit ohrožení svobody by rozhodně neměli projevovat verbálními ataky.

Lidé narozeni 24. den v měsíci

... si velmi cení času stráveného se svou rodinou, a proto pro to dělají maximum. Stejně tak si váží svých přátel. Za důležité považují také peníze a bezpečí. Velmi touží po finanční svobodě, kterou se jim ve většině případů také podaří získat. Měli by se však zbavit neustálého pocitu ohrožení a nebezpečí.

Lidé narozeni 25. den v měsíci

jsou velmi oduševnělí a citliví. Vynikají zvláštním talentem, který však neproměňují v hmotné statky. V jejich životě nehrají peníze tak velkou roli jako u ostatních lidí. Některé věci pro ně představují z emocionálního hlediska nepřekonatelnou překážku. Měli by najít ztracenou rovnováhu pomocí zdravé stravy a cvičení.

Lidé narozeni 26. den v měsíci

mají velké ambice a touží po materiálním úspěchu. Díky tvrdé práci a velkému odhodlání mohou dosáhnout všeho, na co si jen pomyslí. Kvůli práci však často zapomínají na svou rodinu, které věnují jen velmi málo času. Měli by najít přijatelný kompromis a trávit doma více času.

Lidé narozeni 27. den v měsíci

jsou od přírody trochu nedočkaví a unáhlenými rozhodnutími přidělávají starosti nejen sobě, ale i lidem kolem sebe. Měli by být trpělivější. Trvá jim totiž déle než ostatním, než najdou tu správnou cestu. Jsou velmi talentovaní a velmi se zajímají o duchovní záležitosti. Pro přátele by udělali cokoliv.

Lidé narozeni 28. den v měsíci

... se nebojí vystupovat v záři reflektorů. Jsou rozenými vůdci se silnou vůlí dosáhnout úspěchu. Jen by si měli uvědomit, že ne každý žije tak jako oni. V práci se dobře prosadí, obzvlášť pokud jí musí věnovat hodně energie.

Lidé narozeni 29. den v měsíci

mají ve svém datu hlavní číslo 11 (2 + 9 = 11). Toto určuje jejich duchovní zaměření s dobrým smyslem pro intuici. Neměli by ale trávit tolik času rozjímáním a měli by se více zajímat o svou rodinu a o domov, ve kterém žijí. Mají dar, že na druhé lidi vždy udělají dobrý dojem.

Lidé narozeni 30. den v měsíci

jsou vynikající společníci a ostatní lidé zbožňují jejich přítomnost. Někdy trochu flirtují a vysílají lidem různé signály, které je matou. Proto by měli být ve vystupování s ostatními lidmi zdrženlivější. Jsou neodolatelní hostitelé, jejich kulinářské dovednosti ocení každá návštěva.

Lidé narozeni 31. den v měsíci

mají smysl pro praktičnost. Baví je pracovat rukama. Vášnivě milují svého partnera a jsou pro něj udělat cokoliv. Na oplátku od něj očekávají věrnost, které si také ve vztahu nejvíce váží. Jen by si měli dávat pozor na to, aby nemluvili příliš o sobě.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>