Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cikánský horoskop podle data narození

10. 7. 2009

imagesp.jpg PODKOVA - 22.12 - 20.1. nejvýraznější vlastností pro narozené v tomto znamení jsou ambice a touha po kariéře. Hledáte materiální jistoty a nezávislost, věříte, že jsou pro vás důležité pro zajištění spokojenosti života. Jste obezřetní a opatrní, zvažujete emoce a city, máte strach se zaplétat.

imagesk.jpg KALICH - 21.1 - 19.2.  -  záříte inteligencí a skvělými nápady. Jste věrní ve vztazích. Ne každému na potkání otevřete své srdce. Proto budete milovat pouze toho, kdo přinese do vašeho života světlo a lásku a kdo bude přistupovat k lásce stejně jako vy.

imageskk.jpg KAPLE - 20.2. - 20.3.  -  máte velmi vyvinutý šestý smysl. Vycítíte rychle a snadno nálady a vibrace ostatních lidí, kteří vás obklopují. Díky své sensibilitě nacházíte sami v sobě to, co neustále pohání vaši duši k hledání sama sebe. Toto znamení přináší dary věštecké, léčitelské i pomoc druhým.

imagesd.jpg DÝKA  - 21.3. - 20.4.  -   máte dva znaky, odvahu a neohroženost, které odlišují vaši osobnost od druhých. V milostném životě jste ohnivými milenci a pro lásku byste obětovali cokoliv. Nesnášíte nudu a rutinu. Tím můžete sami sobě vyvovávat napětí a problémy ve vztahu s jinými lidmi.

imageskkk.jpg KORUNA - 21.4. - 20.5.  -  snažíte se po celý život dělat správná rozhodnuutí. Jste konzervativní a nesnášíte velké změny, které by mohly narušit vaše zaběhnuté zvyky. Stejně tak jste opatrní a vždy si velmi dobře rozmyslíte vše, než přijmete jakékoliv stanovisko. Hodně pro vás znamenají peníze, krásné věci, přepych.

imagessv.jpg SVÍČKA  - 21.5 - 20.6.  -   umíte se nadchnout pro jakoukoliv věc. Máte dar kouzla osobnosti, okolí většinou získáte na svou stranu. Jste otevření a veselí, svůj život žijete naplno. Milujete společnost, ale jsou okamžiky, kdy potřebujete samotu a čas pro vstřebání zážitků.

imagesko.jpg KOLO - 21.6. - 21.7. -  city přijímáte naplno, jste obdařeni intuicí. Vaší snahou je přemýšlet dřív, než uděláte cokoliv. Důležitá rozhodnutí raději odsouváte, čímž si přiděláváte problémy. Jste mírní a romantičtí. Rádi cestujete a poznáváte cizí země i obyvatele v nich a čerpáte tak nejen zážitky, ale i energii.

hv.jpg HVĚZDA - 22.7 - 22.8. - líbí se vám, když na vás všichni hledí. Jste schopni změny, neztrácíte nikdy kontrolu nad situací. Jste laskaví, ohleduplní a otevření blízké osobě. Proto zažijete během života mnoho zklamání, také vám může uškodit závist vůči vaší osobě.

imageszv.jpg ZVON - 23.8 - 22.9.  - jste přehnaně opatrní, neradi jednáte ukvapeně. Vaše rozhodnutí jsou obvykle neměnná. Jste velmi nároční i sami na sebe, máte velké cíle a plány. Toužíte po velké lásce, ale vaše nedůvěřivost je silnější než touhu ji potkat. Lidé kolem vás vám mohou připadat přízemní a nudní. Nepotkáte-li pravý protějšek, jste raději sami.

imagesmi.jpg MINCE 23.9. - 22.10.  -  nejšťastnější jste ve velké společnosti přátel a spřízněných duší. Musíte být ale opatrní, protože dokážete až "slepě" věřit ostatním. Nenechte s sebou manipulovat. Také lásky jsou vaším průbířským kamenem, často nevidíte chyby svých partnerů. Když pak prozřete, bývá většinou už příliš pozdě.

imagesme.jpg MEČ - 23.10. - 21.11.  -  máte velké odhodlání, díky tomu se vám podaří dosáhnout vytoužených cílů. Nemáte strach z úsilí ani překážek, které přicházejí. Buďte opatrní na prosazování vlastní vůle vůči ostatním. Měli byste se naučit zacházet s "mečem" velmi citlivě, abyste druhým neublížili. Pozor na chamtivost a touhu po moci.

 imagesse.jpg SEKYRA - 22.11. - 21.12. -  milujete svou nezávislost a svobodu nadevše. Nabíjí vás dobrodružství a napětí, naopak rutina vás ničí. Vyhledáváte situace, které vám přinášejí radost a povyražení. Jednáte zpříma, stejně jako sekyra dokážete tnout do "živého". Naučte se diplomacii a diskrétnosti, jinak zbytečně zraňujete druhé.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář