Jdi na obsah Jdi na menu
 


Amulety a talismany

Zatímco amulet má mít především ochranitelské účinky před vším zlým a černou magií, talisman svému majiteli primárně nosí štěstí. U talismanů většinou postačí praktikovat nošení předmětů co nejblíže u sebe, amulety si podle zasvěcených vyžadují poněkud náročnější péči. Platí např, zásada, že prvních 24 hodin poté, co si amulet pořídíte, by neměl opustit vaši blízkost a občas je nutné jej uchopit do ruky a dodat mu svou energii. Tím se upravuje působení na tělesno i duševno majitele amuletu. Během této doby ho také nesmíte ani na okamžik půjčit někomu jinému. Po prvním dni si na amulet vyryjte na jeho rubu svou značku a během této činnosti pojmenujte, co od něj pro svou osobu očekáváte.

Mezi oblíbené talismany pro štěstí patří přívěšky, náramky, kameny, mince, sušené květiny (čtyřlístek), nebo třeba knoflíky, ale i části oděvů nebo obrázky. Oblíbené jsou také třeba pytlíky s bylinkami.

Amulety mnohdy souvisejí s vyznávaným náboženstvím, křesťanské křížky, svaté obrázky nebo předměty posvěcené knězem.

VYROBTE SI PRO PŘIVOLÁNÍ LÁSKY:   co vám radí magie

Abyste tohoto všeho dosáhli, zbavte se všeho, co vás trápí a nepustí dál.

Týden před novem zapalte bílou očišťující svíčku a napište na papír, co vám v minulých vztazích ublížilo a z čeho máte obavy. Za novu při západu slunce pak u potoka nebo řeky seznam spalte a popel hoďte do potoka.

 MYSLETE PŘI TOM NA SVŮJ IDOL

imagessacek.jpg  AMULET:  budete potřebovat různé svíčky, kousek růženínu, růži, tyčinku skořice, kousek sušeného zázvoru a kus růžového hedvábí. Za dorůstajícího měsíce po východu luny zapalte svíčky. Ušijte ručně pytlíček z hedvábí. Do něho uschovejte všechny zbývající věci. Pak s ním 3x přejeďte nad svíčkami. Noste ho všude s sebou. Až najdete toho pravého, hoďte amulet do řeky nebo ho spalte.

srdce.jpg  RŮŽENÍN:  kupte si růženínové srdíčko. Omyjte ho pod tekoucí vodou a dejte na světlo. Noste ho stále při sobě. Když vám jeho záře přivede lásku, poděkujte mu a vraťte zemi tím, že ho zakopáte na klidném pěkném místě.

  imagesmesic.jpgMĚSÍC:  v kouzlech věnovaných lásce hraje velkou roli. Týden před úplňkem vemte misku s vodou nebo zrcadlo a umístěte jej na okno tak, aby se v nich odrážel měsíc. Kouzlo opakujte každý den opět do následujícího úplňku.

imagesmusle.jpg  MUŠLE:  pokud máte doma mušli s růžovým vnitřkem a šumí mořem, po 7 večerů pak u zapálené růžové svíčky, ve vůni růžového oleje v aromalampě šeptejte mušli, jaký by měl být váš vyvolený.  Po 7 dnech umístěte mušli někde na vyvýšeném místě, kde fouká vítr.

imagesandel.jpg  ANDĚL:  když chcete anděla poprosit o lásku, zapalte růžovou svíčku a zbytek nechte na něm.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>