Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapie barvami pro naše tělo a zdraví

14. 5. 2009

BARVA ČERVENÁ:        nesouvisí s krví jenom symbolicky. V místnosti, kde byly postele povlečeny červenými lůžkovinami, se chudokrevným lidem zlepšil krevní obraz, zahřívá, zrychluje krevní oběh a metabolismus, podporuje potenci a fyzickou výkonnost. A samozřejmě podporuje chuť k jídlu. (viz čl.Nejlepší barvy pro váš byt).

BARVA MODRÁ:           působí jako přirozené sedativum. Zároveň je příjemnou chladivou sprškou, takže si ji naordinujte při horečnatých zánětlivých onemocněních. Pomůže při chřipce i angíně, při bolestech hlavy i kloubů nebo třeba při astmatu.

BARVA ŹLUTÁ:            je propojena hlavně s lymfatickým systémem, játry i slezinou. Všechny toxické látky půjdou z těla ven snáze, pomáhá při očistě organismu. Působé proti zácpě a nadýmání a dokáže potlačit i alergické reakce, zejména vyrážky a ekzémy.

BARVA ZELENÁ:           je univerzální, proto se používá v nemocnocích. Povzbuzuje přirozené hojivém schopnosti, uleví při rýmě, kašli. Bystří sluch, zostřuje zrak, zahání deprese a chronické nemoci. Prostě zelené není nikdy dost, podívejte se na přírodu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>