Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemství lidské aury

5. 6. 2009

imagesaur.jpg  Barvy našeho "energetického obalu" se mění podle fyzického a psychického stavu. Dají se u nich rozpoznat nemoci. Už jste někdy viděli svou auru ? Tu vrstvu, kterou si představujeme jako barevný, oválný oblak kolem sebe a které se říká také bioenergie ? Každý má svou jedinečnou auru. Její tvar a barvy ukazují, v jakém rozpoložení se právě nacházíme, zda jsme zdraví, stresovaní či zranění. Že naše tělo obaluje vrstva jemné substance, věřily už pradávné národy. Jen málo lidí je schopno vidět auru od narození. Často se tato schopnost objevuje po úrazech hlavy nebo u lidí, kteří zažili klinickou smrt. Zdravá aura obaluje lidské tělo jako druhá kůže. Když máme psychický či fyzický problém, aura má díry, boule nebo černé, šedé či hnědé skvrny, které připomínají páru. Výrazné, zářivé barvy jsou známkou toho, že člověk je plný sil. Jsou-li barvy tlumenné nebo matné, má tento člověk malou sílu a schopnost prosadit se.                                    
V našem těle máme sedm čaker, k nímž se aura váže. Jsou to energetická centra, která se pořád točí a odpovídají za proudění energie. Je-li některá z nich zablokovaná, slábne imunitní systém a vzniká nemoc. Zdravou auru má jen ten, kdo se má sám rád. Ničivý dopad na auru mají sebepodceňování, negativní myšlenky a stres.

Zvláštnímu vidění aury se můžete naučit. Vemte krabici a obalte ji sytě modrým nebo červeným papírem. Vyberte si klidnou místnost, položte krabici na stůl (pozadí by mělo být bílé) a sedněte si asi dva metry od stolu. Světlo byste měli mít za zády, aby vás při cvičení nerušilo. Zavřete oči, soustřeďte se na svůj dech a několik minut relaxujte. poté otevřte oči . Nedívejte se přímo na krabici, spíš jakoby rozmazaně s uvolněnýma očima kolem ní a za ní. Když se vám podaří auru zahlédnout, můžete se při cvičení soustředit také na střed čela, představovat si, že vidíme "třetím okem." Tím auru prohloubíte.

Jak rychle posílíte svou auru ?

1)  vzpřímeně se postavte, nohy jsou na šířku boků od sebe, ruce volně visí podél těla.

2) zhluboka se nadechněte nosem a potom prudce vydechněte ústy. Přitom si představujte, jak  vydechnutý vzduch putuje kolem celého vašeho těla a obaluje ho jako bublina.

3) znovu se pomalu a zhluboka nadechněte a s příštím výdechem opět nechte vzduch obklopit tělo. Představujte si, jak vaše ochranná bublina sílí a mohutní. Takto si vybudujete ochrannou vrstvu. Když budete chtít ochranný štít odložit, stačí říct "pryč s tím."

A co znamenají jednotlivé barvy aury?

červená - lidé s převážně červenou aurou jsou emotivní, vášniví, mají silnou vůli a hodně síly. Světlá červená znamená erotiku, tmavá červená zase zlost a hněv

oranžová - signalizuje optimismus a radost. Světlá značí odvahu a pozitivní myšlenky, tmavá zase žárlivost a náruživost

žlutá - představuje rozum a jasné myšlení. Jasná žlutá značí veselou mysl a silnou osobnost, matná zase přání vždy konstrolovat situaci a egoismus.

zelená - ukazuje vyrovnanost, spjatost s přírodou, otevřenost a radost ze života. Světle zelená je symbolem zvědavosti, tyrkysová naznačuje léčitelské schopnosti, tmavá zelená ztělesňuje stálost, ale také nepřizpůsobilost a vypočítavé chování.

modrá- poukazuje na vitřní klid, jistotu a lásku k bližnímu. Světle modrá je trpělivost, spokojenost a víra v boží vedení, tmavě modrá hlubokou vnitřní moudrost.

fialová- je symbolem vnímavosti, intuice, spirituality. Tuto barvu mají v auře duchovně založení lidé.

purpurová- směs růžové a fialové značí čistotu, nezištnou lásku k ostatním lidem.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>